Група НДСК

Проєктне бюро

NDSK ПРОЄКТ

 • Проєктування
 • Експертне обстеження
 • Послуги БТІ
 • Відведення землі
 • Оцінка пошкодженого майна

Будівельна компанія

NDSK БУД

 • Будівництво багатоповерхових будинків
 • Будівництво котеджів
 • Будівництво промислових об’єктів
 • Будівництво об’єктів громадської інфраструктури

Логістична

компанія

НДСК ЛОГІСТИК

 • Послуги з логістики та демонтажу
 • Власний парк автотехніки та спецтехніки

Виробнича

компанія

Фундамент

 • Виготовлення бетонів та розчинів
 • Виготовлення конструкцій з залізобетону

Компанія

з нерухомості

Н-Інвест

 • Продаж нерухомості

Наш досвід

ТДВ НДСК було створено на базі Миколаївського домобудівельного комбінату. Миколаївський домобудівельний комбінат засновано у 1962 році. Основним напрямом діяльності було виготовлення залізобетонних конструкцій для будівництва панельних багатоповерхових житлових будинків, що за тих часів швидкими темпами масово будувались по всій території колишнього СРСР.

Виробнича база підприємства постійно збільшувалась, комбінат працював в три зміни, що дозволило вже за десятиріччя забезпечувати залізобетонними виробами будівництва не тільки Миколаєва та УРСР, а й усі куточки колишнього радянського союзу та інших держав.

Добре відомі всім нам «Панельки» виробництва Миколаївського домобудівного комбінату й до сьогодні є житлом для більшості мешканців пострадянського простору. Не кажучи вже про рідний Миколаїв, де кожен четвертий мешканець живе в будинку, побудованому Миколаївським домобудівним комбінатом.

Після розпаду радянського союзу та за часів 90х, завдяки професіоналізму та відданості своїй справі керівництва та робітників, нам вдалося вистояти, зберегти підприємство та переформатувати виробництво для потреб незалежної  України. Підприємство було структуровано в ТДВ «НДСК».

Ми почали проєктувати,  виробляти та будувати сучасне житло, промислові та інфраструктурні об’єкти, що технологічно відповідають всім вимогам та викликам сьогодення.

Сьогодні ТДВ «НДСК» продовжує працювати та має всю необхідну виробничу – технічну базу для того, щоб зробити свій вагомий внесок у відбудову нової України після нашої Перемоги!

Наші переваги

9

Комплексний підхід - відповідальність на всіх етапах

Від ідеї до результату! Група НДСК проєктує, виготовляє, доставляє, будує, оснащує та продає нерухомість. Маємо всі можливості для повної реалізації власних проєктів, що дозволяє контролювати якість на всіх етапах та пропонувати кращі умови кінцевому замовнику

9

Сучасні енергоефективні технології

В наших проєктах ми втілюємо інноваційні рішення з енергоефективності та впроваджуємо технології альтернативної енергетики, що  дозволяє в рази скоротити витрати на енергоносії. А також втілюємо концепцію автономного житла, що безумовно є нагальною потребою сьогодення

9

Потужна виробнича база

Всі конструкції виготовляються в заводських умовах з дотриманням всіх технологічних норм та стандартів. Виробнича потужність підприємства, власна будівельна компанія, а також наявність власного парку всієї необхідної техніки дозволяють максимально скоротити терміни виробництва та монтажу

років досвіду

житла побудовано

Розроблено проєктів

бетону виготовлено

Зв’язатись з нами

З питань проєктування та узаконення

Проєктне бюро НДСК Проєкт

+ 38 096 673 33 29

З питань замовлення бетону та ЗБВ

Виробнича компанія Фундамент

+38 050 515 66 88

З питань будівельних робіт

Будівельна компанія НДСК БУД

+ 38 096 673 33 29

З питань логістики та демонтажних робіт

Логістична компанія НДСК Логістик

+38 050 515 66 88

З питань продажу нерухомості

Компанія з нерухомості Н-Інвест

+38 050 505 44 14